مبل اداری

 • جستجو محصول

 • مبلمان اداری مدل 9000

  مبلمان اداری مدل 9000

   مبلمان اداری SARIR

  مبلمان اداری SARIR

   مبلمان اداری مدل EJLAS

  مبلمان اداری مدل EJLAS

   ست مبلمان اداری KEYVAN

  ست مبلمان اداری KEYVAN

   ست مبلمان اداری مدل ATLAS

  ست مبلمان اداری مدل ATLAS

   نیم ست مبلمان O-Silver

  نیم ست مبلمان O-Silver

   نیم ست مبلمان Silver

  نیم ست مبلمان Silver

   نیم ست مبلمان AYHAN

  نیم ست مبلمان AYHAN

  توضیحات بیشتر درباره این دسته

  مبل اداری چیست و ویژگی‌های آن

  مبل اداری اکنون یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر سازمانی است. این محصول به نسبت سال‌های گذشته اکنون توانسته است اهمیت خود را به خوبی نشان دهد. افراد شاغل به طور متوسط حدود ۸ ساعت از وقت خود را روزانه در محل کار سپری می‌کنند. از این رو طراحی و دکوراسیون محیط کاری می‌تواند اثر مثبت یا منفی بر روحیه و انگیزه کارکنان داشته باشد. با توجه به این امر باید گفت که انتخاب نوع مبلمان که برای محیط شرکت استفاده می‌شود می‌تواند بهره وری کارکنان را تحت تاثیر قرار دهد. شرکت آذران فضا نما به عنوان یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه تولید مبلمان به این موضوع توجه داشته و محصولات متنوعی منطبق با معیارهای جهانی تولید کرده است.

  کاربرد مبلمان اداری

  در انتخاب میز اداری باید علاوه بر توجه به نوع استفاده شاغلین از آن‌ها، به سطح و موقعیت شغلی آنان نیز توجه شود. همچنین ابعاد و طراحی یک میز اداری مناسب باید به نحوی باشد که فضای کافی برای استفاده شخص فراهم کند. همینطور بهتر است فضاهایی همچون قفسه و کشو برای نگهداری وسایل کارکنان وجود داشته باشد تا از آشفتگی و بی‌نظمی میز کار جلوگیری کند. در این زمینه نیز شرکت آفن که از زیرمجموعه‌های شرکت بینو است، تلاش کرده است تا با ایجاد تنوع در طراحی مبلمان، طیف وسیعی از مدل‌ها را در اختیار طراحان دکوراسیون شرکت‌ها و مدیران ارشد قرار دهد.

  ارگونومی و کیفیت مبل اداری

  به دلیل طولانی بودن زمانی که کارکنان در محیط کاری سپری می‌کنند، باید مبلمانی انتخاب شود که اصول طراحی ارگونومیک در آن‌ها رعایت شده باشد. انتخاب صحیح و دقیق مبلمان ارگونومیک اداری علاوه بر ایجاد جذابیت در محیط می‌تواند در حفظ سلامت جسمی کارکنان نیز تاثیر بگذارد. از آنجا که مبلمان اداری مدت زمان زیادی در طول روز مورد استفاده قرار می‌گیرند، در خرید مبلمان مناسب نباید کیفیت را فدای قیمت کرد.