صندلی کنفرانسی c-812

    توضیح محصول :

    صندلی کنفرانسی c-812 ، با طراحی استاندارد و ارگونومیک که کاربر می‌تواند برای ساعت‌های طولانی بدون احساس خستگی و یا ناراحتی همراه با تمرکز و راحتی از این صندلی استفاده کند. همچنین جنس فنر برخی صندل های کارمندی باید به گونه ای باشد که با فشار کم جمع نشود. جنس صندلی تاثیر بسیاری در مرغوبیت آن خواهد داشت، این امر را با صندلی کنفرانسی c-812 برآورده سازید. جنس رویه صندلی مهمترین ...

صندلی کنفرانسی c-812 ، با طراحی استاندارد و ارگونومیک که کاربر می‌تواند برای ساعت‌های طولانی بدون احساس خستگی و یا ناراحتی همراه با تمرکز و راحتی از این صندلی استفاده کند.

همچنین جنس فنر برخی صندل های کارمندی باید به گونه ای باشد که با فشار کم جمع نشود.

جنس صندلی تاثیر بسیاری در مرغوبیت آن خواهد داشت، این امر را با صندلی کنفرانسی c-812 برآورده سازید. جنس رویه صندلی مهمترین امر در انتخاب صندلی خواهد بود چرا که در صورت نامرغوب بودن رویه صندلی سبب عرق کردن کارمند خواهد شد.

دسته نیز مانند جک در ساخت صندلی گردان میتواند به راحتی کارمندان کمک کند زیرا علاوه بر انکه به زیبایی صندلی کمک میکند. در زمان بلند شدن هم میتواند به عنوان تکیه گاه از دسته صندلی استفاده کرد.
دسته صندلی گردان اگر تنظیمی باشد یعنی قابلیت تنظیم ارتفاع داشته باشد به رفع خستگی در ناحیه شانه وگردن کمک میکند.

صندلی کنفرانسی c-812

اجزای صندلی کنفرانسی

یکی دیگر اجزا مهم صندلی نشیمن ان میباشد که باعث میشود کارمند برای مدت طولانی ازصندلی کنفرانسی c-812 استفاده بکند و به کاهش خستگی و درد کمک میکند و روکش پشتی و نشیمن صندلی میتواند از جنس چرم باشد زیرا هم استحکام لازم را دارند و به راحتی پاره نمیشوند.

همانطور که از نامش مشخص است، از صندلی کنفرانس در اتاق کنفرانس استفاده می­شود و حالتی متحد الشکل به جلسات کسب­ و کار می ­بخشد. استفاده از این صندلی ­ها ساده است زیرا دسته­ های ثابت و تنظیمات محدودی دارند.

برخلاف سایر صندلی­ های اداری، صندلی کنفرانس برای حمایت از کاربران و کاهش فشار و تنش روی بدنشان برای هشت ساعت یا بیشتر طراحی نشده ­اند. در عوض، این صندلی­ها در پی استفاده کوتاه مدت هستند، به عنوان مثال، یک جلسه هفتگی یا جلسه ایده ­پردازی کارکنان.

در اغلب اتاق­های کنفرانس، صندلی­ها حول یک میز بزرگ چیده شده­اند، جایی که افراد برای برگزاری جلسه دور هم جمع می­شوند. اگر صندلی­ها به شکل متفاوتی تنظیم شوند، چهره میز شلخته یا غیر حرفه­ای به نظر خواهد رسید.

علاوه بر این، صندلی کنفرانس برای استفاده کوتاه مدت طراحی شده است. به همین دلیل فقط ویژگی­ های استاندارد ارگونومیک را شامل می­شود همانند قفل پشتی، تنظیم ارتفاع صندلی و دسته­های ثابت.

مزیت دیگر وجود مکانیزم ­های پایه این است که کاربران نمی­توانند در طول زمان جلسه با صندلی هایشان بازی کنند. این موضوع مانع از کاهش تمرکز بر روی وظیفه موردنظر می­شود.


جهت مشاهده تمامی محصولات به لینک های زیر مراجعه نمایید .