صندلی کنفرانسی مدل c-909

    توضیح محصول :

    صندلی کنفرانسی مدل c-909 ، با طراحی استاندارد و ارگونومیک که کاربر می‌تواند برای ساعت‌های طولانی بدون احساس خستگی و یا ناراحتی همراه با تمرکز و راحتی از این صندلی استفاده کند. صندلی کنفرانسی مدل c-909 همراه با تنظیمات ارتفاع و پشتی است و دارای نشیمنگاه و پشتی فوق‌العاده راحت و استانداردی است که موجب درست نشستن و سلامت ستون فقرات و مهره‌های گردن و عضلات خواهد بود. مزایای استفاده از ...

صندلی کنفرانسی مدل c-909 ، با طراحی استاندارد و ارگونومیک که کاربر می‌تواند برای ساعت‌های طولانی بدون احساس خستگی و یا ناراحتی همراه با تمرکز و راحتی از این صندلی استفاده کند.
صندلی کنفرانسی مدل c-909 همراه با تنظیمات ارتفاع و پشتی است و دارای نشیمنگاه و پشتی فوق‌العاده راحت و استانداردی است که موجب درست نشستن و سلامت ستون فقرات و مهره‌های گردن و عضلات خواهد بود.

مزایای استفاده از صندلی کنفرانسی  با کیفیت موارد زیر است:

  1. راحت و نرم می باشد.
  2. به آسانی می توان در جلسات طولانی مدت روی آن نشست  و نشستن های طولانی کسی را خسته نمی کند.
  3. به راحتی قابل تنظیم ارتفاع می باشد.

از جمله معایب صندلی بی کیفیت :

اگر صندلی کنفرانسی استاندارد نباشد و باعث خستگی افراد شود بی شک نشستن برای ادامه کنفرانس برای آنها مشکل می شود.

برخلاف سایر صندلی­ های اداری، صندلی کنفرانس برای حمایت از کاربران و کاهش فشار و تنش روی بدنشان برای هشت ساعت یا بیشتر طراحی نشده ­اند. در عوض، این صندلی­ها در پی استفاده کوتاه مدت هستند، به عنوان مثال، یک جلسه هفتگی یا جلسه ایده ­پردازی کارکنان.

در اغلب اتاق­های کنفرانس، صندلی­ها حول یک میز بزرگ چیده شده­اند، جایی که افراد برای برگزاری جلسه دور هم جمع می­شوند. اگر صندلی­ها به شکل متفاوتی تنظیم شوند، چهره میز شلخته یا غیر حرفه­ای به نظر خواهد رسید.

علاوه بر این، صندلی کنفرانس برای استفاده کوتاه مدت طراحی شده است. به همین دلیل فقط ویژگی­ های استاندارد ارگونومیک را شامل می­شود همانند قفل پشتی، تنظیم ارتفاع صندلی و دسته­های ثابت.

مزیت دیگر وجود مکانیزم ­های پایه این است که کاربران نمی­توانند در طول زمان جلسه با صندلی هایشان بازی کنند. این موضوع مانع از کاهش تمرکز بر روی وظیفه موردنظر می­شود.


جهت مشاهده تمامی محصولات به لینک های زیر مراجعه نمایید .