صندلی کارمندی مدل K-909

    توضیح محصول :

    صندلی کارمندی مدل K-909، با طراحی استاندارد و ارگونومیک که کاربر می‌تواند برای ساعت‌های طولانی بدون احساس خستگی و یا ناراحتی همراه با تمرکز و راحتی از این صندلی استفاده کند. صندلی کارمندی مدل K-909 همراه با تنظیمات ارتفاع و پشتی است و دارای نشیمنگاه و پشتی فوق‌العاده راحت و استانداردی است که موجب درست نشستن و سلامت ستون فقرات و مهره‌های گردن و عضلات خواهد بود. جنس صندلی نشیمن و پشتی ...

صندلی کارمندی مدل K-909، با طراحی استاندارد و ارگونومیک که کاربر می‌تواند برای ساعت‌های طولانی بدون احساس خستگی و یا ناراحتی همراه با تمرکز و راحتی از این صندلی استفاده کند. صندلی کارمندی مدل K-909 همراه با تنظیمات ارتفاع و پشتی است و دارای نشیمنگاه و پشتی فوق‌العاده راحت و استانداردی است که موجب درست نشستن و سلامت ستون فقرات و مهره‌های گردن و عضلات خواهد بود.

جنس صندلی

نشیمن و پشتی صندلی اداری باید دارای بالشتک کافی برای نشستن طولانی مدت باشد. استفاده از پارچه‌های تنفسی به عنوان رویه، به سایر متریال‌ها ارجحیت دارد. همچنین نشیمنگاه و یا کفی صندلی باید نرم بوده و حس راحتی ایجاد کند؛ توجه داشته باشید که نباید آنقدر نرم باشد که فرد در صندلی فرو رود.

امکان چرخش

 هر صندلی معمولی یا ارگونومیک باید به راحتی بچرخد تا کاربر بتواند بدون فشار به قسمت‌های مختلف میز خود برسد.

دسته صندلی

 دسته‌های صندلی اداری باید قابل تنظیم باشند، به گونه‌ای که به بازوهای کاربر اجازه دهند راحت استراحت کنند و شانه‌ها راحت باشند. آرنج و بازوها باید در حالت استراحت قرار گیرند و ساعد دست‌ها در هنگام تایپ نباید روی دسته صندلی قرار گیرد.

مواد مورد استفاده و ارگونومی صندلی کارمندی مدل K-909 نیز متنوع می‌باشد. به‌عنوان مثال کارمندان مدت زمان زیادی از ساعات کاری خود را بر روی صندلی می‌نشینند. در نتیجه سلامت ستون مهره و عضلات آنها تا حد بسیاری به‌راحتی و فرم مناسب و سازگار صندلی با بدنشان بستگی دارد. از سوی دیگر مبل و صندلی‌های انتظار اگرچه ظاهری ساده و به دور از اصول ارگونومی دارند. اما می‌بایست از موادی نرم ساخته شوند تا در مدت زمان انتظار مراجعان با ایجاد آرامش، آنها را از استرس و کلافگی دور کنند. همچنین صندلی‌های مورد استفاده مدیران نیز علاوه بر راحتی باید از شکوه و جلوه بیشتری نسبت به سایر صندلی‌های اداری برخوردار باشند


جهت مشاهده تمامی محصولات به لینک های زیر مراجعه نمایید .